VW Passat 1.9 TDI -04

Shitet nga: pasat 15 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
shitet pasat 1.9 TDI (I e kuqe) viti prodhimit 2004 ,te kaluara 263.000 me liber te servisit te garantuara me servis te fundit 260.000 te voglin ,ndersa servisin full ku ka te nderruar me rryp dhemzor 218.000 Km ,posedon Ulset me nxemje,NAVI te madh,automatik tiptronik ,shpenzimet shum te vogla posedon dy qelsa ,gomat michelin viti i par i perdorur po thuaj se te reja ,vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe punon shum mir eshte ne gjendje perfekte ,eshte shum e ruajtur si mrenda ashtu dhe jasht ,vetura nuk ka nevoj per asnje investim. per me shum kontakt ne nr e telefonit 045559934
Vetura eshte e pa doganuar .dogana 2000 euro kushton deri ne tabela .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim