VW Passat 1.9 TDI -99

Shitet nga: passat 24 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet passat 1.9 TDI I tkuqe, ne gjendje jashtzakonishte te mire ,me klime , rexhistrim deri tetor 2015 , ne emrin tim personal prejardhja nga gjermania vet e kem doganu dhe rexhistru qe 5 vjet
per me shume mund te thirrni ne tel 044 / 11 33 69
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim