VW Passat 1.9 tdi -02

Shitet nga: Refki 15 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
pasat 2002 1.9 tdi me i te kuqe , me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , thirni prej 08 - 20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim