VW Passat 2.5 -00

Shitet nga: Privat 19 Maj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes passat 2.5 n gjendje t rregullt vetura ka edhe 10 muaj regjistrim vlen te ceket qi hipotek nuk esht dhe mund te perkthehet menjeher qmimi i volitshem ju mirpresim 045 495 499 edhe wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim