VW Passat dizel -00

Shitet nga: isë 28 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Ndrrim i mundshem me ndonje passat te pa doganuar 2000-2003
Arsyeja e shitjes: dua me ble nje tjeter me te avancuar dhe pa dogan
viber 044-352-066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim