VW TOURAN 2.0 TDI DSG -U SHIT E GZOFT PRONARI RRI

Shitet nga: 049578372 15 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
>> SHITET
>> Motorri; 2.0 tdi
>> Automatik Tiptronik DSG / SPORT
>> Fuqia 103KW 140 PS
>> KM ; 160000 ME liber servisit
>> Viti Prodhimit; 29.08.2010 MODEL I 2011
>> Nevgacion tmadh me taskrim dvd
>> Nxemje karikave
>> Karigat lkur full
>> I Regjistruar ne RKS per her te par 5 muaj
>> Ngjyra: E argjend metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Xhamat mbrapa color fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> Senzora Para dhe Mbrapa
>> Snzora per mu parku vetura vet
>> Dritat Xenon bix Xenon fabrikisht me sistem robot
>> Dritat e Mjegulles me Senzor anas majtas me komand tymonit
>> ABS
>> ESP
>> Sport line
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 12xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te VW origjinall
>> Alarm Fabrikisht
>> goma t reja M+S
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam
Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje. Mundeni te kontaktoni permes telefonit
>> 044392180 049578372 viber +37744392180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim