VW Touran 2.0 TDI - Automatik

Shitet nga: VW Touran 03 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prizren
- VW Touran 2.0 TDI
- Viti prodhimit 2005
- Importuar nga Zvicrra
- Automatik/ DSG
- 5 Ulese
- Komanda ne timon
- Dritat Xenon
- Fellne origjinale me goma te mira (16-she)
- Computer Board
- Ulset me ngrohje
- Tempomat
- Gjamat e hijezuar fabrikisht
- Mbeshtetese te dores
- Klimen automatike
- Radio CD- (CD Changer)
- Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

- Per me shume info. tel: 044/ 227 111
- Cmimi 6900€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim