PIKAP CEDI MAXI 1.6 TDI 2011 NDRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: Pikap Cedi 1.6 tdi Sot 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
Shitet pikap cedi maxi 1.6 tdi Me i te kuqe viti 2011 me klim funksionale karika me nxemje shum ne gjendje te mir i paster mrena dhe jasht me 5 Dyr
Tkalume 220000 mij Regjistrim deri me 18.12.2019
Per ma shum info 045519666
Ndrim ka tjter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim