VW Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK

Shitet nga: Fitim Dje 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus

VW Golf Plus 2.0 TDI
Viti prodhimit: 2010
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG
Km: 174 mij
Klimautomatic, Esp, Abs, Airbag
Sensor te parkingut para dhe mbrapa
Opcion ne timon
AutoHold
Drita te mjegulles
Palimi i pasqyrve me pull
Tempomat
Navi te madh
Karrikat me nxemje
Xhama elektronike
Radio me magazin Aux, Sd Card, Usb etj
Sensor te shiut
Fellne te mira
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
I sapo ardhur nga Zvicrra

Numri per kontakt
045704706

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim