Golf 5 TDI 2.0 RKS

Shitet nga: Golf 5 Sot 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 192 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes Golf 5 Viti 2004 2.0 TDI 6 Shpejtsi RKS Ne Gjendje Prefekte shum asht i pastert dhe i rujtun Servisin e ka te krym nuk ka nevoj për naj investim Fellga të Aluminit Goma të dimrit Klimatronik etj
Hipotek Nuk asht Përkthehet Meniher.
Me Ndrim ka tjeter Qmim...
+37744 716 984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim