Golf VII 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
*VW Golf VII 1.6 TDI,
*Dizell,
*Automatik (DSG),
*1600 cc (1.6 TDI),
*Viti i prodhimit 2013,
*Me dogan te paguar,
*Board-computer,
*Sistemi i zerimit me Bluetooth, CD, AUX, USB,
*Cruise-control (tempomat),
*Navigacion,
*Karrika me nxemje,
*Karrika IsoFix,
*Pasqyret elektronike dhe me nxemje,
*Dritaret elektronike,
*Timoni me mundesi rregullimi te lartesise dhe
*thellesise,
*2 Qelesa,
*Airbag,
*ESP,
*ABS,
*Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike...

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban-, Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim