VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
*VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG,
*Dizell,
*2000 cc (2.0 TDI),
*Automatik DSG
*Viti i prodhimit 2010,
*Board-computer,
*Sistemi i zerimit me CD-AUX,
*Karrika me Nxemje,
*Karrika IsoFix,
*Pasqyret elektronike dhe me nxemje,
*Dritaret elektronike,
*Timoni me mundesi rregullimi te lartesise dhe
*thellesise,
*Airbag,
*ESP,
*ABS,
*Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike...

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Lubizhde, Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim