PASSAT 3 C 2.0 VITI 2007 NDRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: Passat 3C Sot 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shitet passat 3C 2.0 viti 2007 Regjistrimi par ne ks osht shum ne gjendje te mir i paster mrena dhe jasht i shtrengum tip top posedon senzora para dhe mrap
Regjistrim deri me 29.01.2020
Per ma shum info 045519666
Ndrim ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim