VW PASSAT DSG F1 LED MATRIX 2015 🇩🇪🇩🇪 Full

Shitet nga: Privat Dje 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
VW Volkswagen Passat 07 2015 1.6 TDI 88kw 120ps✔ Model Comfor-Line ✔ Automatik ✔ Tiptronik✔ Estrinik✔ F1 Shpetesit Timon✔ 7 Shpetesi + R✔ DisTronic✔ TemPomat✔ KlimaTronik 3 zonale✔ Full LED Drita Para Dable LED✔ Full LED Drita Mbrapa✔ Senzor parkim Para✔ Senzor parkim Mbrapa✔ Senzor Shiu✔ Senzor Dritave✔ Senzor ne Pasqyre✔ Xhama Color Mbrapa Fabrikish✔ Xhama Ansor 2 + 2 Pamplex ✔ KliamTronik 3 Zonale✔ Sedile me Nxemje✔ Sedile me Masazh✔ 4 xhama Elektronik ✔ Freni i dores Elektronik ✔ Xhami i Par Ortipedik Kundra Djellit✔ Halogenka Drita te Mjegulles✔ 2 Qelsa VWOLSVAGEN ✔ 4 Goma te Dimrit te Reja te sapo qitur 15.11.2018✔ 4 Goma te Veres i Posedon ✔ Pull me Dhez Veturen strat-stop✔ Start Stop Semafor✔ Auto-Hold✔ Navigacjon me Tach✔ Radio✔ Dvd✔ Tel✔ Km Garantume ✔ Libra te Service✔ Full Histori Service Ne Servic te Autorizuar ne Gjermani✔ Motori Euro 6✔ Tyf Deri 06 2020 ne Gjermani asht i ber✔ I Posa Ardhur Prej Gjermanis 04.11.2018 🇩🇪🇩🇪✔ Dogan dhe Homoligimi i pagum 05.11.2018 I Sapo Regjstruar 1 vit te Plot Regjtrim 30.11.2018 Pres Bleres Serioz Kilometrat Me Garancjon 100 %
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim