Audi A6 3.0 Quattro Facelift Ultra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BavariaMotors Sot 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Audi A6 3.0 Quattro Facelift Ultra
* Facelift,
* Viti i prodhmimit 2015,
* Quattro (4x4),
* 3000cc (3.0 TDI),
* Automatik (Steptronic)
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale "Plus"
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Karrika elektrike,
* Karrika me nxemje,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Kamer mrapa,
* Led Drita para,mrapa,
* Drita xenon bixenon,
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,SD-CARD,CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban , Kosove
+383 (44) 235 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim