Vw Touran 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

Shitet nga: Fitim Sot 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Vw Touran 1.6 TDI
BlueMotion technology
Viti prodhimit: 2012
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik
Klim, Esp, Abs, Airbag
Palimi i pasqyrve me pull
Opcion ne timon
Xhama elektronike
Radio me magazin, usb, Sd card etj
Sensor te shiut
Fellne te mira
Shum i ruajtur dhe ne gjendje te mir teknike
I sapo ardhur nga Zvicrra
Numri per kontakt
045704706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim