Veture-97

Shitet nga: Armend 05 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje komplet te rregullt dhe eshte personalisht ne emrin tim.
Regjistrim edhe 7 Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim