Vw Golf V -05

Shitet nga: vw 06 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
VW GOLF 5 1.9 TDI 2005
Dhe eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim