Vw Passat 1992 Me klim -92

Shitet nga: bashkim 12 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 155 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Passat benzin viti 1992 ne gjendje te rregullt,dhe pa defekte, ka klim dhe esht i ruajtun mir
Ka regjistrim deri ne maj 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim