Vw Polo 1.6 -95

Shitet nga: Ajet 25 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prizren
Polo 1.6 benzin me targa te shqiperis sigurim edhe 1 muj 4 goma treja saves harxhimet 5l -100km ne gjendje perfekte . Servisett e kryta krejt -ulje rryp motorri filterat etj . Makina eshte ardhur nga zvicra dhe e doganur ne shqiperi i njejti pronar shum pak e vozitur ne kosov .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim