Vw Touareg 2.5 diesel -04

Shitet nga: Touareg 04 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes veturen ww touareg ne gjendtje shume te mire teknike dhe optike, vetura posedon te gjitha serviset e kryera me rregull, me goma dimri te mira me 2 qelesa, i rexhistruar rks..!!

Ndërrim i mundshem..!!


Tel : 044306315
Ipko :049306315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim