Vw Venta vr6 -93

Shitet nga: vento 11 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet vetura vento benxin me motorr vr6 pre ndryshe 2.8 vetura eshte shum ne gjendje te mir dhe e rujshme shum opcjonet e veture qe ka klimatronik fukcjonale abs esp dritaret me pulla apo me rrym felgat e bukura me goma te reja me tabela rks per ma shum na kontak toni ne tel 044 ose 049 215 943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim