Zastava 128 -88

Shitet nga: Zastava 13 Krr 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Shes Zastava 128, i clajmeruar, ne gjendje te mire, me 5 dyer. Ngjyre e bardhe dhe relativisht i ruajtur. Nuk kam informata te sakta per vitin e prodhimit.
Sipas informatave te pronarit, vetura i ka te kaluara me pak se 40,000 km. Ejani shiqoni dhe bisedoni direkt me pronarin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim