frod curier

Shitet nga: ford 19 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
-Pik ap eshte disel 1.8 cm , ngjyr e bardh , ne gjendje te mir si ne karoseri dhe ne motorr , RKS 04 ka regjistrim ,deri ne nentor 2015 , me servis te kryer regullisht ,ndrrim i trapi ,gurtnet kompelt , filtera vaji etj ...
-Vetura edhe me shpenzime minimale 6 L ne 100 km , Air beg ARS
-Nuk eshte hipotek dhe perkthim i menjehershem ...
- Qmimi 1500 euro ose me marveshje , mund te nderroj me ndonje vetur per qmim merremi vesh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim