opel calibra -91

Shitet nga: Sahit 12 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet opel calibra 2.0 benzin -plin ne gjendje shume te mir e zeze cmimi 400 euro i diskutueshem


per me teper info:043 881 640 dhe 049 255 304.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim