opel vectra 1.7 dizel -89

Shitet nga: vectra 27 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
shes opel vectra 1,7 dizel shum e ruajtur si jasht po ashu dhe brenda vetura ka shum harigjime te vogla kurruzion nuk ka skund vetura asht kjo qe shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim