pick up

Shitet nga: xeni 13 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 000 EUR

Komuna: Prizren
1.8 turbo dizel është në gjendje shumë të mirë motorike po ashtu edhe jashtë sajë, ka 10 muaj regjistrim si dhe është regjistrimi i parë e shes për shkak se e kam zëvendësuar me një makinë tjetër për më shumë persona (familjar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim