shiten2 vetura Opel Vectra&Astra -95

Shitet nga: OPEL 25 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Opel Astra . Viti 95 1.4 benzin ME KLIME

4 Dyersh motorrin ne gjendje shume shume te mire

Askund ska ndryshk

E sapo ardhne nga jashteSHITET VETURA


Tipi. Opel Vectra Benzin 1.6


Viti Prodhimit 1998 regjistrimi i pare 1999


Vetura Posedon.AC Klimen ABS AIR BAG ESP mbyllje qendrore me komand 2 qelesa

Xhamat dhe pasqyret me rryme, rregullimin e timonit

CD player shume te mire me USB
Gjithcka funksionale


RKS dhe nje pronar prej se ka ardhe ne Kosove me tabela 04


shume i paster si mbrena ashtu edhe jashte.

Nuk eshte hipotekë dhe mundeni me perkthy menjeher ne emerin tuaj


Çmimi 2000te dy veturat jepen per 2000

Info 045 348 227 ose 049 755 545

Veturat gjenden ne Lubizhde te Hasit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim