u shit flm mer jep

Shitet nga: mercedes 28 Maj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
SHITET MERCEDESI 190 DIZELL VITI PRODHIMIT 1987 I REXHISTRUAR NE RKS deri muain e 8

VETURA ESHT PERSONI PAR KOSOV I KA DHE LETRAT E DOGANES ESHT SHUM NE XHEDJE TE MIRRR TEKNIKE


vetura nuk esht ne hipotek perkthimi bahet menjher pa problem

VEREJTJE VETURA VETEM XHAMIN E KA TE KRISUR

VETURA SHITET URXHET

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim