u shit flm merrjep dhe gjithe ju per interesim

Shitet nga: BASABE 19 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
Shes Pickup Opel Combo 1.3 CDTI Dizel viti 2006
ne gjendje te shkelqyre si teknike ashtu edhe optike
Me tabela te Zvicrres
Pa Dogane
Mund te shkruani edhe ne Viber :BASABE +37745500770 ose +37744447605

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim