Makina per prodhim te kepucave (komplet)

Shitet nga: Shpejtim hajdini 16 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten te gjitha makinat per prodhimin e kepucave patikaave etj te gjitha jan ne rregull dhe komplet per fillimin e punes qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim