sistern prej 1500 litrash e zinguar

Shitet nga: Labi kontakt edhe viber 17 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Sisterna asht e zinguar dhe e ka forcen deri ne 6 bar presion e ka vendin per pastrim dhe 6. Vende per qe pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim