Alete per argjentar

Shitet nga: A l e t e p u n e 01 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes alete te punes per argjentari dhe per argjent kemi keto alete gersher pinceta kiselina per 585 dhe gjith kompetin e tyre dana shara pdy pasta burgija dhe shum sente tjera me qmime shum te volitshme vrehet te ceket se jan material gjerman me llogo made in germani ju mirepsesim gjindemi ne prizren si dhe ne numrat e telefoni 044 964 233 +37744 216 391viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim