Auto larje per dizinfektim dhe larje fabrikes ushq

Shitet nga: Auto servis 27 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kjo makin ben pastrimin e fabrikave ushqimore mishtoreve kuzhinave te mdhaja me uje dhe shampon esht profesionale.
Gjindemi ne prizren lagjia Dardania
044-113-428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim