BEJM HAPJEN E PUSEVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UJEVARA(BEM HAPJEN E PUSEVE) 27 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
MLB.UJEVARA THERAND VELLEZRIT GASHI.-kryjn keto sherbime bejm hapjen e puseve (BUNAREVE) me makineri te persosur per shpimin e tokes me dimenzijone te ndryshme.Duke filluar me xhersi fi.1000. fi.800 fi. 700 fi.600. Me gypa te vibruar nga betoni pra nese keni keni nevoj per uj ne ua zxhethim ket problem vetem per disa or ne ket lemi punojm plot15 vite pra me ne nuk zhgenjeheni sepse ne punen ton japim perxhexhsi ne jemi te paret por dhe me te miret suksesi qe ka emer. UJEVARA.THERAND.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim