Boce e plinit

Shitet nga: genti 17 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prizren
Shitet boca ne gjendje shum te mir punon dhe gjithqka ne rregull per me ahum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim