CNC Rover 321 ATC

Shitet nga: CNC 04 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet CNC Rover 321 ATC , viti i prodhimit: 1998.

Makina esht ne gjendje te shkelqyeshme dhe e gatshme per pune.

Te interesuarit le te kontaktojn ne keta numra telefoni:

044130998 dhe 044392164

Qmimi: 15000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim