Caf maqin

Shitet nga: mejdi 25 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
per shkak te perfundimit te veprimtaris time si zdrukthtar,shes cafin ne gjendje te rregullt te firmes gabiani me dy shpejtesi rrotullime mund te punohet ne dy kahje ne te majt dhe ne te djatht,ka cirkularin dhe mini transportusin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim