Cirkular kombinjerk

Shitet nga: Sedat 26 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kompinjerk me disa opreacione sharr Strug dhe Burgi bon edhe me ndrrim me dyr tpllastikes numri 049301223 044301223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim