Frez Makina universale

Shitet nga: Emri 03 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Vowa 750 Makin universale per gdhendje dhe shpuarje hekuri me Kok rrotulluese deri ne 360shkall me te gjitha pjeset perberse dhe plotsuese, Kali shtrengues, mengele, Pomp uji,etj te interesuarit te lajmerohen prej dates 8.11.2015 ne 044104735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim