Gjenerator \ Agregat Dizel 5kw prodhim Japonez

Shitet nga: gjenerator 30 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Shes gjeneratorin Japonez punon me nafte eshte i ri eshte ndezur veq per tu provuar qe punon eshte i ardhur nga Gjermania. Ndezet me qeles dhe me konop , e ka tabelen elektronike sa rryme del ne momentin qe perdoret. I shkruan qe i ka 9.6 kw mirepo i jep 5 kw te pastra. Transportohet lehte sepse i ka dy mbajtese per duar dhe i ka dy rrota . Ju lutem te therrasin vetem bleresit e mundshem serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim