Gjenerator shum i mire

Shitet nga: abedin 15 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Në gjendje shum te mir 6klipa. V motor pa uj. Ftohjen me ajer.
Perdoret per salla dasmash,hotele,banesa dhe objekte të mëdha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim