Hidrofor SEVER 9 DHE METABO

Shitet nga: metabo 21 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Shes Hidrofor Sever 9 i perdoren dhe hidrofor Metabo 1300w
Sever 9 180 e kurse Metabo 130 e.
Ndrim i Mundshem. Aku burmaqin, Laser nivelizimi, Hilti bosch 11, telefon note 3.etj

Viber +377 44 240 603 049 237 281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim