Inventar llojllojshem

Shitet nga: Xxxxx 31 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes tavolina tpunes. Boca tplinit. Skar me plin + haub prmi skar e gat 1.40 m edhe toster me rym shum i mir prej rostfait
Caffe aparat 3 copa me servis tkryn 100%
Fontanat per boze dhe limunad. Me dy edhe me tre ka 10litre Edhe ka 20 litre.
Sudopera tmdhaja prej rostfait
Te interesurit mund me kontaktu edhe me viber se i kam edhe maqinat per akullore LABO carpigiani. Edhe carpigiani tjeter mundem me ja qu fiotot tjera ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim