Isoboy prerse stiropori dhe per skele

Shitet nga: isoboy prerse stiropori Dje 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim