Kärcher

Shitet nga: Arif Mazrek 15 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
e sapo ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje Shum te mir per me teper info 044 134 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim