KOMPRESOR, 420 Litr

Shitet nga: Arif Mazreku 13 Krr 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kompresor 420 Litra ne gjendje shum te mir ju lutem ta lexoni te gjith Tekstin .Kompresori ka qen e instalune ne nji Bank te Zvicres Credit SUISSE dhe per at arsye asht ne gjendje te shkelqyshme e posedon te gjith dokumentacionin e servisit
per me teper info 049 288 982 ose 049 388 796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim