Karcher

Shitet nga: Nail 26 Sht 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejme shitjen e te gjitha llojeve te kacherave ,si dhe bejme servisimin e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim