Komplet Makina Për PVC

Shitet nga: X person 09 Maj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes komlet maqinat per pvc MURAT:

1.Makina Për Premjen e PVC-s
2.Makina e Ngjitjes-PRES me ngjitje 0
3.Makina për hapjen e dorezave dhe Bravave
4.Makina për Prerjen e Llajsneve
5.Makina për pastrimin e qosheve me dy kok
6.Makina për hapjen e profilit T...

Dhe KOMPRESORI 320L JUGOSLAV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim