Kompresor

Shitet nga: Hajri 15 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ketu gjenden kompresor te ndryshem siq shihet 3 lloje.kemi dhe nje tharese te ajrit qe than dhe qarkullon ajri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim